Hypnos and Christ Agony over CzechSPOLEČNÉ KONCERTY HYPNOS A CHRIST AGONY (PL) V ČR

Hypnos

During last weekend of October, HYPNOS will share stage with the Polish CHRIST AGONY on a tour across Czech. Christ Agony was founded by vocalist/guitarist Cezar in 1990 together with known musicians like ex-VADER members Mauser and Paul, or the drummer Inferno (BEHEMOTH) who participated on ‘Nocturn’, the last album to date.
Currently the line-up consists of CEZAR (vocals/guitars), REYSAH (bass), known for his works with VADER, PROFANUM, and INCANTATION, and Mlody (drums). Grinders from Poland, FETO IN FETUS, will be the opening act for these 3 shows:

Friday 25.10.2013 – HODONÍN (Klub Nautilus)
http://www.clubnautilus.cz/

Saturday 26.10.2013 – PARDUBICE (Žlutý pes) + Dysangelium (CZ)
http://www.zlutak.cz/zlutak.php?soubor=program

Sunday 27.10.2013 – KARVINÁ (Hard café) + Antigod (CZ)
http://hardcafe.cz/

Note: Monday 28.10.is national Czech holiday.Během posledního říjnového (prodlouženého) víkendu se HYPNOS představí na domácích pódiích společně s přední polskou black metalovou skupinou CHRIST AGONY (http://christagony.com/). Tu založil už v roce 1990 kytarista a zpěvák CEZAR a jejími řadami prošlo i několik známých muzikantů, např. MAUSER a PAUL (oba ex-VADER) nebo bubeník INFERNO (BEHEMOTH), který nahrál zatím poslední album „NOCTURN“ (2011). Vedle CEZARA v současnosti ve skupině působí další bývalý člen VADER, PROFANUM a INCANTATION, baskytarista REYASH a bubeník MLODY. Předkapelou na 3 koncertech v ČR budou grindeři FETO IN FETUS (PL).

Pátek 25.10.2013 – HODONÍN (Klub Nautilus)
http://www.clubnautilus.cz/

Sobota 26.10.2013 – PARDUBICE (Žlutý pes) + Dysangelium (CZ)

http://www.zlutak.cz/zlutak.php?soubor=program

Neděle 27.10.2013 – KARVINÁ (Hard café) + Antigod (CZ)

http://hardcafe.cz/

Pozn.: V pondělí 28.10.2013 je státní svátek

About the author