REVOLTIKON SOLD OUT!!REVOLTIKON VYPRODÁN

Mystic Production Publishing today announced that the last, six hundred sixty-six, copies of REVOLTIKON are officially sold out after 106 days from its release. We all, who have been involved in this life-story book, want to thank to everyone who bought this book, but also to all who have read it at least and last but not least, those who us wrote about own impressions and praised. Thank you. For me personally, one of the most enjoyable finding is the fact that people still aspire to read. Unfortunately, above written de facto means that it does not make any sense to place e-shop orders, because the stock is empty.

Of course, we discussed to do a reprint. But after all, Mystic wisely refused this solution, explaining that the limited edition was announced from the beginning and it would not be fair to the fans, who got their copy to have at home a kind of rarity, “cheat” them with making it available to everyone later. This project served its purpose well above expectations and it is currently considered as closed. At this moment I am still considering to bring a few of my private promo copies on sale. If that happens, it will be strictly at HYPNOS concerts only, because I really do not have the capacity to deal with any cash on delivery and things associated with this.

Not to praise only. Although we are all very happy we brought REVOLTIKON in life and successfull sell out, we regret that despite of a few levels of language control, we have failed to eliminate all grammatical and stylistic errors. It was partially caused by auto corrections and partially by work fatigue and inattention us all after reading the entire book several times in a short period of time when we were, of course, pushed by deadlines to the wall. The above mentioned, however, cannot be our excuse, rather an explanation. What struck me most, however, I regret I did not notice that editing graphics program deleted two articles. I realized that when I first time flipped through the book in the train on the way home from the Mystic Production office and it bothers me to this day. Therefore, I would like to add these articles at least now, in order to have text and the story complete, especially because of the fact that the second article it extremely important for me.
So once again thanks to all,Vydavatelství Mystic production dnes ohlásilo poslední, šest set šedesátý šestý, prodaný výtisk REVOLTIKONU. Přesně 106 dní od zahájení prodeje je tedy vyprodáno a nám, kdož jsme se na realizaci této autografie podíleli, nezbývá než poděkovat všem, kteří si knížku nejen koupili, ale i těm, kteří si ji alespoň přečetli a v neposlední řadě i těm, kteří nám o svých dojmech napsali a vůbec nešetřili chválou. Děkujeme. Pro mě osobně je jedním z nejpříjemnějších zjištění skutečnost, že lidé ještě nerezignovali na čtení. Výše uvedené ovšem de facto znamená, že od dnešního dne bohužel již nemá smysl zasílat objednávky na e-shop, protože sklad zeje prázdnotou.
Samozřejmě jsme společně diskutovali, jestli při tak velkém zájmu neudělat dotisk. To Mystic po zralé úvaze odmítnul s vysvětlením, že náklad byl od začátku anoncován jako limitovaný a že by nebylo fér fanoušky, kteří si svůj výtisk pořídili, aby měli doma určitou raritu, „podvést“ tím, že jej později učiníme dostupným úplně každému. Tento projekt splnil svůj účel nad očekávání dobře a považuje se za momentálně ukončený. Já v této chvíli ještě zvažuji, jestli pro opravdové opozdilce nedat do prodeje pár mých privátních promo výtisků. Pokud k tomu ale dojde, bude to možné vyloženě pouze na koncertech HYPNOS, vzhledem k tomu, že opravdu nemám kapacity na to, abych řešil případné dobírky a věci s tímto spojené.
Abych jen nechválil. Přestože jsme všichni moc rádi, že se povedlo REVOLTIKON realizovat a úspěšně prodat, mrzí nás, že navzdory několikastupňové jazykové kontrole, na jejímž konci byli dva profesionálové, se nám nepodařilo eliminovat všechny gramatické a stylistické chyby. Dílem se dají přičíst nezachyceným automatickým opravám a dílem únavě a nepozornosti nás všech po několikerém čtení celé knížky v krátkém časovém úseku, kdy nás, jak jinak, tlačily termíny ke zdi. Výše uvedené ovšem nemůže být naší omluvou, spíše vysvětlením. Co mě ovšem nejvíce mrzí je fakt, že jsem nezaregistroval, že při finálních úpravách nám grafický program vymazal dva odstavce textu. To jsem s hrůzou zjistil až ve chvíli, kdy jsem se do knížky poprvé zalistoval ve vlaku cestou domů ze sídla Mystic Production v Horní Suché a trápí mě to dodnes. Proto bych si dovolil tyto odstavce alespoň teď a dodatečně zveřejnit, aby byl text i děj kompletní, protože zejména ten druhý považuji za mimořádně důležitý.
Takže ještě jednou všem díky,

BRUNO

Kapitola třetí: KRABATHOR (Str.103):
„ ………. Připadali jsme si jako ve snu. Tolik kytar pohromadě jsme v životě neviděli a být tam o chvíli déle, asi bychom dupali u pokladny, že chceme tu nebo onu.
Agilní Pedro stihnul domluvit ještě na červen domácí 8 koncertní tour, jenže když se na zkoušku dobelhal Kopec s nohou v sádře, polilo nás horko. Diagnóza: Zánět achilovky. Byli jsme v té době odhodlaní jet hrát třeba na Aljašku a tak nás ani nenapadlo, že bychom měli něco rušit. To teda ani omylem! Přestože do šňůry zbývaly necelé 2 týdny, přemluvili jsme Mirka Lagu z TERMINATOR, aby s námi hrál do té doby, než bude Kopec fit. Bzenecký řezník se rychle naučil celý repertoár a v den zahájení šňůry zodpovědně zazvonil ve smluvenou hodinu na zvonek u Christophera. Na zádech obrovskou krosnu a v očích odhodlání bourat sály. Jenže chvíli na to přijel Pedro, kterému se Mirovo odhodlání v očích rozhodně nezrcadlilo. Naopak, nebylo mu do řeči. Tato chlupatá deka nám tichým hlasem sdělila, že se turné ruší, poněvadž vypadly důležité koncerty, které celou „konstrukci“ zbortily. Jestli se teda někteří z vás v daném termínu marně dobývali do vašeho oblíbeného kulturáku, přijměte alespoň dodatečnou omluvu za tento zásah „vyšší moci“.
Nerealizované turné však neznamenalo náš koncertní krach. Rozhodně k nejzajímavějším akcím léta 1992 patřily dvě, na něž nelze nikdy zapomenout……..“

Kapitola pátá: NICOTA (Str. 310):
Dokonce jsem si řekl, že si asi zase nechám narůst vlasy a přestanu ze sebe dělat „slušňáka“. Začínal jsem být konečně pevnější v kramflecích…..
Člověk míní, život mění. Mně připravil další tragické překvapení. Zemřel můj taťka. Půl roku po oslavě svých šedesátin. Přestože se léčil s rakovinou, snažili jsme si to nepřipouštět a snad se nechali i uchlácholit jeho stabilizovaným stavem. Vždyť byl ještě večer na pivu. Smrt je vždycky šokující, i kdybyste ji tisíckrát čekali. Říkáte si, že to nemůže být pravda, a zoufale si přejete, aby se čas vrátil o pár hodin zpátky, kdy bylo všechno jinak. Mysl vzdoruje. Pak se ale podvolí a chtě nechtě přijme ten strašný fakt. Začnete mechanicky řešit rutinní záležitosti a vlna života vás opět vezme s sebou. Jede se dál. Najednou mi všechno zase přišlo nesmyslné, i ty moje hloupé vlasy. Nechal jsem se ostříhat a pár dní po pohřbu odjel s dvěma kolegyněmi z práce na plánovanou dovolenou na Pálavu. Abych ulehčil hlavě, rozhodl jsem se, že dovolenou nebudu rušit. Holkám jsem nic neřekl.
S nadcházejícím podzimem ještě více potemněla i moje mysl.

About the author